مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

بعضی افراد انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی یا ابراز احساسات و عواطف است. به نظرم نوشتن به مانند نوشیدن یک فنجان چای داغ یا یک لیوان شیر گرم در هوای سرد برفی همیشه آرامش دهنده و لذتبخش است. از طرفی نوشته های ما یکی از معدود آثاریست که از ما برجای می ماند. و از سویی با این کار به دیگران این اجازه را می دهیم که هرکس مایل بود لحظاتی را با این نوشته ها و حال و هوای آنها همراه گردد و چنانچه باب طبعش بود آنها را دنبال کند.

از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان، نوشتن را دوست دارم و برایم مثل یک ماجراجویی جذاب است، ولی معمولا تنبلی مانع از آن میشود.

شاید هم این امر که در طی این سالها به لطف الهی توفیق داشتم پیوسته به طور حضوری و چهره به چهره با مردم شهرهای مختلف از هر قشر و صنف و سطح سواد و فرهنگ و سن و سالی به صحبت و معاشرت و مشاوره و پاسخگویی و مباحثه و مناظره بپردازم باعث شده بود که کمتر میل به نوشتن داشته باشم و نسبت به این امر کوتاهی کنم .

به هر حال در این شرایط کرونایی که دیگر مثل قبل خبری از صحبت های چهره به چهره نیست لازم دیدم فرصت را غنیمت شمرده و علاوه بر شروع مجدد فعالیت کانال هایم در پیامرسان های تلگرام و ایتا، که هر یک به هدف خاصی تأسیس شده بود، به آنچه عمیقا دوستش می دارم یعنی: نوشتن،سلامی بگویم و بِعونِ الله و حُسنِ توفیقِه نوشتن را آغاز کنم.

با این مقدمه ،خوشحال می شوم که از هم اکنون با نام و یاد خداوند متعال رسماً اعلام کنم:

خانم ها

آقایان

به گاه نوشته های من خوش آمدید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها